MAVER 2022 - Matteo Pirazzini

Sezóna 2021 bola pre každého plná noviniek a veľkých prekvapení. V nádeji, že sa čoskoro vrátime do úplne normálneho života, sme sa spolu s mojimi zamestnancami rozhodli vyvinúť a ponúknuť všetkým rybárom množstvo produktov, ktoré v sebe ukrývajú tie najlepšie inovácie a technológie, aby sme sezónu 2022 zvládli čo najlepšie. Ako každý vie, milujem svoju prácu a nie je väčšie zadosťučinenie, ako vidieť moju zbierku v rukách tých, ktorí milujú (ako ja seba) zdieľajú a žijú túto veľkú vášeň: Som si istý, že aj v tomto novom roku, po 110 rokoch úspechu a histórie budeme môcť každého prekvapiť funkčným a inovatívnym výrobkom
aby sa váš rybársky zážitok stal „nezabudnuteľným výletom“.

Chcel by som povedať pár slov aj za celý tím Paioli: chcem poďakovať všetkým chlapcom a dámam, ktorí dopĺňajú náš pracovný tím, pretože vďaka ich angažovanosti to všetko môžeme urobiť skutočným.


Všetky produkty Reactor Baits a Maver vznikli zo spolupráce s rôznymi ľuďmi a odborníkmi, ktorí svojou kompetenciou, profesionalitou a zmyslom pre detail prinesú do každého produktu tie najlepšie vylepšenia, aby ho vytvorili ako jedinečný a vynikajúci.

Všetkým ďakujem a pozdravujem.     

                                                                                                   Bez názvu