MAVER 2024 - MATTEO PIRAZZINI

Mojou najväčšou vášňou pre súťažný rybolov je, že sa každý rok snažím vyvinúť jednoducho to najlepšie, s cieľom ponúknuť všetkým pretekárom, ktorí si chcú kúpiť rýbársky prút Maver, niečo naozaj iné, čo poskytuje najvyšší možný výkon!Moja prítomnosť a práca v blízkosti technikov REGLASS mi dovoľuje podieľať sa na výrobe a vývoji tých najinovatívnejších a super kvalitných materiálov: uhlíkové vlákna najvyššej kvality a živice novej generácie umožnili mne a môjmu tímu vytvoriť fantastické produkty, niečo, čo ste možno ešte nevideli!

Len nová reorganizácia továrne (Reglass), jej geografický pohyb a najnovšia a realistická technológia inovácie mi umožnili dosiahnuť niečo, čo považujem za nový a superlatívny cieľ! Niekto by mohol povedať: "tak ako každú sezónu?" reálne len kto bude mať to šťastie a kto sa chce dotknúť a skontrolujte, či táto nová kolekcia rozumie týmto slovám a tomu, o čom hovorím pre túto novú sezónu 2024.

Množstvo prútov a topsetov ideálnych pre akýkoľvek druh potreby: mysleli sme na všetkých rybárov, dokonca aj na tých, ktorí rozhodol sa zmeniť svoje náčinie a prút pre svoju obrovskú vášeň, a to aj napriek ťažkej ekonomickej situácii! V tomto spôsob, akým sme vyvinuli nové riešenia a dokonca aj novú stratégiu! Sústredili sme sa na potreby trhu a na talianskych a európskych rybárov! Venoval som tomuto veľkému rozsahu veľa času, vášne a energie!

Z tohto dôvodu a mnohých ďalších chcem hlboko ďakujeme všetkým rybárom, ktorí si nás vyberú a budú nás sledovať v tejto skvelej a prekvapivej sezóne 2024!

                                                                                                               Bez názvu